MigDrut informacje o firmie

Bardzo nam miło, że postanowiłeś/łaś dowiedzieć się czegoś więcej o naszej firmie!

MigDrut to połączenie doświadczenia z branży spawalniczej z wysokiej jakości produktami uznanych Europejskich Producentów. Naszym celem jest dostarczanie produktu, który spełni wszystkie, nawet najbardziej oczekiwane wymagania a będzie przy tym atrakcyjny cenowo.

MigDrut oferuje drut spawalniczy nierdzewny, który wykorzystywany jest w procesie produkcji dóbr klasy premium. Oferując produkty tego rodzaju, trzeba więc wybierać półfabrykaty dające gwarancję jakości, trwałości, niezawodności, to właśnie cechy naszego produktu.

 

Stawiasz na jakość? Wybierz MigDrut.

 

W naszej firmie doskonale rozumiemy prawa rządzące światem biznesu. Naszymi priorytetami są więc: czas realizacji zamówień, czas dostawy, niskie koszty dodatkowe realizacji oraz wysokiej jakości obsługa klienta. Jesteśmy do Waszej dyspozycji w każdy dzień roboczy, kontaktować można się z nami za pośrednictwem kilku źródeł. Tradycyjnych jak telefon czy email, oraz tych bardziej nowoczesnych jak Facebook czy Messenger. Nasz dział sprzedaży z chęcią udzieli dodatkowych informacji technicznych jak i pomoże w wyborze odpowiedniego dla danego projektu produktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl