Czas realizacji zamówienia

Migdrut doskonale rozumie jak ważny w biznesie jest czas. Realizacja zamówień posiada w naszej firmie najwyższy priorytet, robimy wszystko aby czas realizacji był krótki, jednocześnie cały czas udoskonalając ten proces. Współpracujemy jedynie z uznanymi firmami kurierskimi (Pocztex, Inpost, DHL, GLS) co dodatkowo skraca czas realizacji zamówienia poprzez szybką dostawę zamówionych paczek.

Czas realizacji zamówienia w MigDrut zależy od produktu, oraz ilości która ma być przedmiotem zamówienia. Produkty magazynowe, czyli najpopularniejsze produkty rotujące w ilościach detalicznych realizujemy na bieżąco (w większości w kolejnym dniu roboczym), Migdrut zastrzega jednak prawo do realizacji takich zamówień do 3dni roboczych. W przypadku zamówień produktów nie magazynowych bądź ilości hurtowych każdorazowo zachęcamy do kontaktu z nami w celu uzgodnienia terminu realizacji, który nie powinien jednak przekraczać 14dni roboczych.

Kontakt z MigDrut:

Adres e-mail: biuro@migdrut.pl

Numer telefonu: 574-237-470

 

Dostępność produktów w sklepie MigDrut widoczna jest w karcie danego produktu. Produkty magazynowe oznaczone są informacją o wysokiej dostępności, produkty nie magazynowe oznaczone są informacją o niskiej dostępności. Te drugie natomiast pozyskujemy na potrzebę klienta bez dodatkowych kosztów, w możliwie najkrótszym czasie (do 14dni roboczych).

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl