Czas i koszty dostawy

Migdrut współpracuje jedynie z firmami kurierskimi będącymi gwarancją należytego i sprawnego wykonania zlecenia dostarczenia paczki. Wiemy, iż czas w biznesie odgrywa często bardzo ważną rolę. Każda wysyłana przez nas paczka posiada ubezpieczenie oraz dodatkowy priorytet dostawy.

 

Czas dostawy:

Większość z naszych wysyłek (92%) dociera do klienta w ciągu 48 godzin (2dni robocze) od momentu jej wysyłki. Czas dostawy może ulec wydłużeniu w przypadku dni wolnych bądź świąt.

 

Koszty dostawy: 

MigDrut posiada w swojej ofercie drut spawalniczy nierdzewny będący produktem kategoryzowanym jako gabarytowy z racji swojej wagi. Najlżejsza z dostępnych opcji zakupu paczka posiada wagę 5kg, mimo wszystko realizacja dostawy takiej paczki to 0zł brutto.

 

Dokładnie! Dostawa u nas jest GRATIS niezależnie od wartości zamówienia.

 

Dla większych zamówień zachęcamy do kontaktu z Migdrut w celu uzgodnienia warunków dostawy:

Adres e-mail: biuro@migdrut.pl

Numer telefonu: 574-237-470

 

Migdrut monitoruje wysyłane przez Nas paczki. W przypadku jakichkolwiek problemów podejmujemy wszelkie kroki w celu wyjaśnienia sytuacji i zażegnania problemu. W przypadku woli uzyskania informacji o statusie wysyłki bądź poinformowaniu nas o problemie z wysyłką również zachęcamy do kontaktu z nami:

Adres e-mail: biuro@migdrut.pl

Numer telefonu: 574-237-470

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl